Fitness náramky jsou stále v kurzu

Fitness náramky jsou stále v kurzu

Málokterý gadget je v současné době tak populární jako praktický fitness náramek nebo jinak řečeno activity tracker.

26. 10. 2016

Málokterý gadget je v současné době tak populární jako praktický fitness náramek nebo jinak řečeno activity tracker. Ve Spojených státech je lidé nosí již celá léta a nyní slaví svůj vzestup v Evropě. Jsou často vidět na zápěstí celebrit, například Ashtona Kutchera potkáte bez jeho chytré ozdoby jen stěží.

 

Tento malý slušivý doplněk bude 24 hodin denně sledovat a měřit vaši fyzickou aktivitu, ať už běháte, jezdíte na kole či sedíte v kanceláři. Poskytne vám cenná data jako počet kroků, množství spálených kalorií, rychlost srdečního tepu i kvalitu vašeho spánku. Naměřené hodnoty se dají následně zobrazit a vyhodnotit na mobilním telefonu, tabletu či PC.

Pro koho je fitness náramek vhodný?

Fitness náramek je užitečný nejen pro profesionály, ale také amatérské a víkendové sportovce, kteří se chtějí dozvědět víc o své kondici a zdraví. Jsou ideálním doplňkem pro všechny věkové skupiny nevyjímaje seniory, kterým poskytnou zpětnou vazbu o jejich každodenním rozsahu pohybu.

V ideálním případě lze fitness náramek využít v kombinaci s fitness programem pro snižování hmotnosti a zvýšit tak efektivitu tréninku. Plní tak funkci kondičního trenéra, kterého můžete mít s sebou 24 hodin, 7 dní v týdnu.  Pokud sledujeme vlastní aktivity, mohou nám pomoci dodržovat zdravější stravování, kvalitnější spánek a v neposlední řadě i víc cvičit.

Většina fitness náramků je kompatibilní s mobilním zařízením iPhone i telefony se systémem Android a Windows Phone. Aplikaci pro chytrý telefon a tréninkový software si můžete stáhnout z AppStore, Google play nebo volně na internetu. Přenos naměřených dat probíhá přes Bluetooth v reálném čase.

Zde je přehled několika základních funkcí, které fitness náramky poskytují:

Krokoměr - Díky integrovanému krokoměru můžete získat informace o počtu kroků, které jste ušli, a současně motivaci zdolávat každý den nové cíle.

Monitoring spánku - Některé náramky jsou vybaveny funkcí, pomocí které můžete analyzovat váš spánek. Pokud jej budete nosit v noci, můžete získat informace o tom, jak dlouho a jak hluboce jste spali.

Počítadlo kalorií - Náramek bude sledovat množství vydané energie a kolik kalorií můžete denně přijmout. Pokud nejste s výsledkem spokojeni, můžete si vyjít ještě na večerní procházku.

Upozornění na příchozí hovor - Stejně jako chytré hodinky vás může i chytrý náramek upozornit na notifikace z mobilního telefonu, například příchozí hovor,

Některé náramky také sledují váš tep - Při odstraňování tělesné nadváhy je důležité, aby tepová frekvence nebyla příliš vysoká. Můžete tak své spalování tuků kontrolovat a mít o něm přehled.  V naší pestré nabídce najdete i sofistikované vodotěsné modely ACTIVITY TRACKER s dotykovým displejem.

 

Pokud ještě nemáte nápad na praktický dárek pro Vaše blízké, kolegy či obchodní partnery, inspirujte se na našem webu www.brandpoint.cz. Nebo si stáhněte obsáhlé vánoční katalogy ve formátu pdf. Najdete zde i výše uvedené fitness náramky.

 

Obálka
 

Nepřehlédněte další články

Novinky e-mailem