O nás

O nás

Naši činnost jsme zahájili v roce 1993. Jako společnost obchodní jsme začali uspokojovat zákazníky z B2B sektoru. Postupem času, jak stoupaly požadavky našich klientů na komplexnost služeb, změnila naše společnost organizační strukturu a v současné době v rámci COMPO PRAHA s.r.o. funguje více pracovišť, které řeší potřeby firem od vybavení interiérů až právě po realizaci reklamních předmětů pod značkou BrandPoint.

Jsme přesvědčeni, že reklamní předmět není jenom vybrat něco z katalogu a potisknout logem klienta, ale že důležité je vyrobit takový předmět, který bude nejen kvalitně reprezentovat jméno společnosti, ale také splní očekávání zákazníků a jejich investice do propagačních dárků se jim tak mnohonásobně vrátí.

Díky dlouholetým vztahům s našimi zákazníky jsme dostali možnost zdokonalovat se v našem řemesle a tak nyní můžeme nabídnout klientům nejen zázemí stabilní společnosti, ale také zkušenosti a znalosti, které jsou pro výrobu kvalitních reklamních předmětů nutností.

Naším hlavním přesvědčením je, že reklamní předmět není jenom vybrat něco z katalogu a potisknout logem klienta, ale že důležité je vyrobit takový předmět, který bude nejen kvalitně reprezentovat jméno společnosti, ale také splní očekávání zákazníků a jejich investice do propagačních dárků se jim tak mnohonásobně vrátí.

Každý rok sledujeme trendy na trhu 3DR, navštěvujeme odborné veletrhy, pečlivě hlídáme, jaké dárky jsou ty nejúspěšnější, kterými už je trh přesycen a vyhlížíme, jak být stále o krok napřed a mít tak možnost nabídnout našim klientům náskok před konkurencí.

 

 

Novinky e-mailem