Rozdáváme odměny za objednávku

Rozdáváme odměny za objednávku

Rádi hledáme jen to dobré a s vámi se o to dělíme. Tentokrát nemluvíme o reklamních předmětech, které mají být tím dobrým, co buduje a posiluje vaši firemní identitu.

14. 10. 2014

Řeč je o neskutečně lahodném ovoci v té nejčistější podobě.

Našli jsme způsob, jak s Vámi osobně sdílet naše nadšení z přírodních produktů, které jsou s láskou vyráběny v Bílých Karpatech z pečlivě vybraných surovin. Džemy, ovocné sirupy i ovocné nápoje jsou nejen lahodné, ale na jejich výrobu je použito pouze ovoce v přírodní BIO kvalitě a co nás naprosto dostává - jsou sladké a přesto bez přidaného cukru!

To dobré je uvnitř

Proto jsme se rozhodli se s Vámi o to dobré podělit a rozdáváme tyto produkty jako odměny za objednávku.

K objednávkám potvrzeným od 15.10. do 15.12.2014 ve stanovené hodnotě si namixujete odměnu dle svých chutí!

10.000 Kč a vyberte si 2 ks

25.000 Kč a vyberte si 4 ks

40.000 Kč a vyberte si 5 ks

Vybrané produkty vám rádi dárkově zabalíme a doručíme společně s vaší objednávkou.

 

18 chutí pro Váš osobní mix:

Lahodné BIO džemy s kousky ovoce bez přidaného cukru

Zde můžete vybírat z 8 jedinečných chutí: jahoda, arónie, indiánské borůvky, zahrada, rakytník a hruška, švestka a meruňka.

BIO džemy jsou jedinečnou kombinací ovoce, jablečného koncentrátu a výtažků z mořských řas. Svěží chuť a aroma si zachovávají díky tomu, že neprochází varem.
M
ůžete si je vychutnat na pečivu, palačinkách, koláčích či v jogurtu!

•    slazené pouze ovocem - jablečným koncentrátem
•    z českého ovoce v bio kvalitě
•    98% podíl ovocné složky - každá sklenička obsahuje 113g ovoce dle názvu džemu a koncentrovanou šťávu z 950g jablek.
•   Receptura byla vyvinuta tak, aby běžně používaný řepný nabo třtinový cukr byl nahrazený jeho nejlepší alternativou - cukrem přirozeně obsaženým v ovoci. Džemy jsou doslazeny jablečným koncentrátem, což je jablečná šťáva zahuštěná 6,5 násobně odpařením vody ve vakuu při teplotě 40° až 50°C.

Přírodní ovocné BIO sirupy bez přidaného cukru

Vyvážená chuť použitých ingrediencí, na výběr ze 4 druhů: zázvor, jablko, konopí a rakytník.

Ovocné sirupy mají opravdovou a vyváženou chuť, slazeny jsou pouze ovocem.

•    neobsahují žádné konzervanty ani aromata
•    mají originální recepturu zohledňující léčivou sílu použitých ingrediencí

K výrobě se používá opravdových ingrediencí, tj luhuje se konopí, čerstvý kořen zázvoru. Samozřejmostí u vodních výluhů je správná doba luhování, která zaručí chuť a účinek použitých ingrediencí.

Konopí přispívá k celkové harmonizaci organismu, napomáhá prevenci civilizačních chorob; je to starobylá bylina provázející lidstvo od nepaměti.
Zázvor má protizánětlivé účinky, pomáhá proti chřipce a nachlazení, ale také při alergiích a astmatu; usnadňuje trávení a pomáhá proti žaludečním nevolnostem. Od starověku se používá v léčitelství jako mocný lék.
Rakytník obsahuje množství vitamínů (10x víc vitamínu C než pomeranč, vitamín A a další) a organických kyselin. Rakytník má značné biostimulační účinky, výrazně podporuje imunitní systém, je velmi vhodný při rekonvalescenci.

ZEN přírodní BIO nápoje a čaje bez přidaného cukru

Přírodní bio nápoje s jedinečnou chutí v 6 variantách: přírodní ledové čaje konopí + zelený čaj, a zelený čaj zázvor + ženšen, ovocné nápoje rakytník, šípek a granátový roibos.

Ledové čaje vyniknou svou velmi zajímavou chutí, ve které vyniknou jejich čisté přírodní ingredience. Ovocné nápoje jsou vynikající nejen pro své chuťové vlastnosti, ale za velkou pozornost stojí také jejich blahodárné účinky díky vysokému obsahu vitaminů, minerálních látek, antioxidantů a dalších zdraví prospěšných látek.

Konopí přispívá k celkové harmonizaci organismu, napomáhá prevenci civilizačních chorob; je to starobylá bylina provázející lidstvo od nepaměti.
Zázvor má protizánětlivé účinky, pomáhá proti chřipce a nachlazení, ale také při alergiích a astmatu; usnadňuje trávení a pomáhá proti žaludečním nevolnostem. Od starověku se používá v léčitelství jako mocný lék.
Ženšen nazývaný též všehoj podporuje celkové posílení organismu, pravidelné používání pomáhá zpomalit příznaky stárnutí a podle východní přírodní medicíny prodlužuje život.
Zelený čaj je povzbuzující a má řadu pozitivních účinků díky obsaženým vitamínům, minerálním látkám, tříslovinám, aminokyselinám a antioxidantům.

Rakytník obsahuje množství vitamínů (10x víc vitamínu C než pomeranč, vitamín A a další) a organických kyselin. Rakytník má značné biostimulační účinky, výrazně podporuje imunitní systém, je velmi vhodný při rekonvalescenci.
Šípky jsou oblíbené pro svůj vysoký obsah vitaminu C, který pomáhá proti jarní únavě nebo v období chřipek. Obsahuje však také řadu dalších vitaminů (Vitamin B, vitamin K, karoten, fosfor, vápník, draslík aj.)
Čaj roibos je populární pro vysoký obsah minerálních látek a vitamínů, navíc neobsahuje kofein a je tedy vhodný pro všechny.

 

Hodnoty obratů jsou uvedeny bez DPH za objednávku zboží včetně potisku. V případě nedostupnosti některého z uvedených produktů si COMPO Praha s.r.o. vyhrazuje právo dodat jinou adekvátní odměnu. Hodnoty objednávek se nesčítají.

Leták akce ke stažení ZDE (stáhnout jej můžete také kliknutím na obrázek)

 

 

 

 

 

Obálka
 

Nepřehlédněte další články

Novinky e-mailem