Vánoční dárky pro firmy či klienty

Vánoční dárky pro firmy či klienty

Neprospásněte jedinečnou šanci zabodovat u svých klientů či zaměstnanců!

7. 10. 2014

Vánoční reklamní dárky jsou skvělý způsob, jak sdílet slavnostní chvíle s vašimi zákazníky či zaměstnanci, poděkovat jim za věrnost nebo za dobře odvedenou práci v uplynulém roce. Vhodně zvolený dárek společně s vaším logem umístěným na produktu ponese jasný vzkaz, že vám na celoroční spolupráci záleží a zároveň bude příslibem dalších společných zítřků.

Vybírejte chytře!

Pokud se jedná o pořízení firemních dárků na Vánoce, existuje spousta možností. Při výběru pečlivě zvažte vizi vaší firmy nebo značky zároveň také s ohledem na zájmy lidí, pro které budou dárky určeny.
Důležité je také si ověřit, zda předměty, o které máte zájem jsou skladem v dostatečném množství a důkladně promyslete, jak zajistit, aby se k vašim zákazníkům, klientům nebo zaměstnancům dostali v předvánočním shonu včas.

A jak tedy vybírat?

Rozmyslete, komu budete vánoční dárky dávat, zda nezvolit více dárků v různých cenových hladinách, co by vaše společnost dárkem chtěla vyjádřit, jakým způsobem budete dárky distribuovat nebo zda by to měl být dárek trvalejší hodnoty či ryze vánoční, který v obdarovaných vzbudí sváteční emoci. V neposlední řadě je také určitě potřeba určit, jakou část rozpočtu na dárky věnujete.

Pro samotný výběr konkrétního dárku jsou potom možnosti opravdu široké. Zde je určitě dobré projít aktuální nabídky dodavatelů reklamních předmětů a pokud si nejste na 100% výběrem dárku jisti, je určitě na místě si nechat s výběrem těch pravých dárků poradit.  

Je naším potěšením představit 1. díl vybraných tipů na Vánoční dárky pro klienty či zaměstnance. (Stáhnout si jej můžete kliknutím na obrázek.)

Nepřehlédněte další pokračování, vyplňte e-mail a o žádné nepřijdete!

 

 

Obálka
 

Nepřehlédněte další články

Novinky e-mailem