Termíny dodání

Termíny dodání

Za jak dlouho od objednávky bude zboží u vás.

 

Termín dodání je závislý na množství objednaných reklamních předmětů, skladových zásobách, druhu potisku a na způsobu výroby, přičemž rozlišujeme 3 základní skupiny:

1. dárky skladem s dodatečným potiskem


Abyste mohli skutečně vybírat, nabízíme velké množství druhů zboží, často v mnoha barevných variantách. (Hrnky, kuličková pera, deštníky, textil,...tzv. katalogové zboží)
Tyto dárky jsou deponovány v externích skladech našich dodavatelů. Proces v tomto případě zahrnuje naskladnění a branding, což v praxi trvá, podle technologie tisku a množství, od 10 do 21 dní.

2. dárky, které se tisknou při výrobě


Zde je nutno zohlednit výrobní kapacity. Proces zakázkové výroby trvá zpravidla 14 až 21 dní a jeho doba je stanovena individuálně, na základě aktuálního stavu vytíženosti, o kterém vám dáme přesnou informaci při zadání. (Papírové kapesníky, dárky na míru, některé sladkosti a reklamní rostliny...)

3. dárky bez potisku nebo pouze s vloženou kartou


U některých reklamních předmětů je, vzhledem k jejich povaze, možné namísto potisku zvolit jen variantu vložené karty s logem. Jedná se například o dárkové sady nebo dárky, kde potisk jednoduše nechcete. Tato varianta je pro opozdilce a naléhavé případy. Zabere cca 3 až 10 dní.

 

Náš tip: Potřebujete-li předměty doopravdy rychle, vždy se najde nějaké řešení, pro rychlou informaci, jak vyřešit svízelnou situaci, kontaktujte naše obchodníky.

Pozor, pozor: Termín dodání se vždy počítá od schválení náhledu potisku vámi samotnými. Proto je dobré, pokud na dodání spěcháte, věnovat se bedlivě schválení tiskových náhledů a korekturám.

Jde o zboží z dovozu, a tak mohou vaši zakázku zastihnout státní svátky země jejího původu. My s nimi počítáme a vždy vás na ně při výběru dárků upozorníme a obohatíme tak třeba i vaše kulturní povědomí.

Novinky e-mailem